HomeStandy reklamoweStandy reklamowe zewnętrzneJednostronne

Standy reklamowe zewnętrzne jednostronne

Reklama nie kończy się na progu Twojego lokalu. Wręcz przeciwnie, przestrzeń publiczna również może być miejscem do ekspansji Twojej marki. Wykorzystaj standy reklamowe zewnętrzne i zamień przechodniów w swoich klientów.

W ofercie Brooklyn.pl znajdziesz m.in. jednostronne standy reklamowe z podstawą w dwóch wersjach gabarytowych - duże i małe. Doskonale sprawdzą się zarówno na chodnikach, jak i korytarzach budynków. O stabilność konstrukcji dbają stalowe podstawa oraz stelaż, podczas gdy zadrukowana powierzchnia została wykonana z trwałych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych plapropu i tworzywa. Jego zastosowanie sprawia, że przygotowane grafiki będą świetnej jakości, która nie straci swoich walorów wraz z upływem czasu. Grafiki są nadrukowywane na przyciętą zgodnie z projektem planszę. Dajemy także możliwość pokrycia jej błyszczącym laminatem, co umożliwi pisanie po tablicy ścieralnymi markerami. Łatwe w transporcie i montażu jednostronne standy zewnętrzne to doskonałe narzędzie do zwiększenia marketingowego pola rażenia Twojej oferty.

Sprawdź nasz asortyment w kategorii jednostronnych standów zewnętrznych i wyobraź sobie, jak Twoja marka przekracza kolejne granice.

zew-jednozew-jedno-maly

Prześlij zapytanie o produkt