HomeStandy reklamoweDisplay'e reklamowe

displaydisplay dwu

 Displaye to małe, tekturowe stojaki z podporą, które mogą okazać się wisienką na torcie Twojej kampanii reklamowej. Ich miejsce znajdzie się biurku, barze lub blacie recepcji, gdzie z łatwością złamią sztampową konwencję.

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować display w każdym rozmiarze, kształcie i z dowolnie dobraną grafiką. Ich wygląd i miejsce docelowe pozostawiamy Twojej wyobraźni - nam powierz ich wykonanie. W swojej ofercie posiadamy tekturowe displaye jednostronne i dwustronne oraz stojaki na menu lub ulotki. Te ostatnie wykonujemy z trwałego i funkcjonalnego transparentnego poliwęglanu w wymiarach: A6, A5, A4 i DL.

Sprawdź pełnię możliwości, które oferują Ci displaye reklamowe i ożyw swoje biurko lub recepcję oryginalną formą, która z łatwością przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Gdzie najlepiej wykorzystać displaye reklamowe? Możliwości są nieograniczone, a najlepiej wiedzą o tym firmy operujące w sektorach: finansowym, turystycznym, beauty, rekreacji i branży gastro.