Home

Artykuły

BROOKLYN - producent standów reklamowych i stojaków na ulotki i artykułów POS

BROOKLYN - nowa siedzibaBROOKLYN - nowa własna siedzibabrooklyn z lotu

Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją materiałów promocyjnych. Podstawę produkcji stanowią duże standy reklamowe, monidła oraz duże i małe stojaki z kieszenią.

Stojaki reklamowe i ścianki z grafiką do wewnątrz oraz potykacze reklamowe do ekspozycji zewnętrznej powstają z wytrzymałego tworzywa, natomiast małe stojaki informacyjne - z tektury.

Jako producent stojaków reklamowych zadbaliśmy o stworzenie inspiracji -  gotowych projektów które pogrupowaliśmy według branż. Teraz łatwo wyszukasz grafikę. Dostosujemy ją do potrzeb promocji Twojej firmy - dodamy dane teleadresowe, teksty informacyjne i logo. Wycięcie w dowolnym kształcie jest czynnikiem, który przyciąga uwagę co bezpośrednio podnosi efektywność Twojej reklamy.

Może zainspirują Cię zdjęcia naszych realizacji i chcesz przygotować własny projekt? - wykonamy dla Ciebie także stojaki reklamowe na podstawie dostarczonych plików. Wybierz wykończenie - laminat matowy lub błyszczacy oraz dodatkowe akcesoria do dużych stojaków -  kieszenie na ulotki i okienka na plakaty w dowolnym formacie.

Do zleceń podchodzimy elastycznie dlatego staramy się dopasować do wymogów danej kampanii promocyjnej terminy w jakich wykonujemy ścianki reklamowe, czy stojaki na ulotki.

To co nas wyróżnia to możliwość realizacji zleceń na niskie nakłady. Wykonujemy duże stojaki z reklamą już od 1 sztuki, a tekturowe stojaki na foldery już od 10 sztuk.

Wysyłamy standy i stojaki kurierem w dowolne miejsce w Polsce oraz za granicę.

Wykonujemy także:

  • szablony malarskie do dekoracji wnętrz i do znakowania przemysłowego – jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która wprowadziła szablony z tworzywa w wielkim formacie – nawet kilkumetrowej wielkości;
  • duże planery suchościeralne do planowania czasu;
  • samoprzylepne wzory dekoracyjne – ścienne naklejki;

Wysyłka na cały kraj
Klienci z całej Polski otrzymują przesyłkę w kolejnym dniu roboczym od wysyłki.
Wysyłamy w dowolne miejsce także pojedyncze duże standy postaci do odbiorców indywidualnych.